hledat

EXILE LBL – FakeFame (Prod. Creame)

Sdílej

Jak to celé vzniklo? Daly se jednoduše do kupy dvě tělesa. Nostalgia ve složení Creame, Zelec a ErX spolu s Větší Polovinou, jenž zastupují STN, Carl Johnson a Farmr, si pomalu budují zázemí, pěstují svou vlastní základnu, přestože tvorbou zatím spadají do kategorie běžné druholigové bandy. Podotýkáme, že druhá liga není zase tak špatná, stále mají za sebou divizi nebo okresní přebor.

Po singlech „#AMEN“ a „Je to blízko“ tu máme již třetí společnou věc, která vznikla do hudebního podkladu Creameho, jenž nabídl k dispozici i své studio Exile Music. Za kameru se pak při následné tvorbě obrázkového doprovodu postavil Tomáš Fišer.

Výsledkem je téměř pětiminutový záznam, který obsahem nenabízí nic nového, stejně jako všichni zainteresovaní. Poukazuje se na některé tváře československé scény, které místo rapu zaujmou spíše svou pózou. Potenciál tu v některých tvářích vidět je, ale vsází se na klasické koncepty a postupy. Ukojit poptávku hladového tuzemského publika tímto dílem asi nedokážou, ale jak již bylo zmíněno, stojí za to i nadále sledovat jejich vývoj. 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz