hledat

Tags:

Excentrický Kool Keith dělá to, co vždycky…

Sdílej

Podstatná část Keithovy tvorby neuhýbá v posledních letech ze stejné šablony a ruku na srdce… KK ani nemá důvod, aby měnil něco, co funguje. Opět tu tedy máme videosingl, kterých vypustí Keith každoročně hned několik a dohromady už jich jsou desítky. „Tap In“ je jeho název a my vás necháme nahlédnout pod pokličku Keithovy receptury.

Jedná se o postup, který se opakuje s železnou pravidelností. Máme tu minimalistický elektronický beat tvořený Keithovým produkčním aliasem Number One Producer, hostujícího (nutno říci o několik tříd slabšího) kolegu, se kterým momentálně Mr. Keith felí. Takových se jich vystřídalo více: Denis Deft, Kid Middi, Metropolis Known, Dane Uno a nyní převzal žezlo Big Noname. 

Klip je tradičně pojat tak, že se pronajal hotel (zde máme i fitko), najalo se několik „hereček“ a rapuje se tvrdý track. Celé to vychází pod záštitou malé agentury s minimálními počty shlédnutí. Když Keith netočí desky, featuringy a nepracuje na větších projektech, tak servíruje přesně tuhle excentrickou tvorbu. Baví se tím a ultra fans to milují. Co vy?

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit

  • 1