hledat

Tags:

Éra Run-DMC se definitivně chýlí ke konci. U finální tečky budou i Ice-T nebo Wu-Tang Clan

Sdílej

Éra Run-DMC, jejichž součástí už více než dvě dekády není Jam Master Jay, se definitivně chýlí ke konci. Darryl „DMC“ McDaniels totiž anoncoval finální vystoupení kultovní newyorské skupiny.

V hlavním městě hip hopu se tak stane letos na jaře a zbylí dva členové kapely to chtějí spojit s blížícími se oslavami padesátých narozenin žánru. „Run-D.M.C. končí. Dají se dohromady jedině v případě, že se dají znovu dohromady Beatles,“ uvedl osmapadesátiletý interpret v interview pro Rock The Bells.

Jejich závěrečné vystoupení kariéry bude současně poctou rodnému New York City a díky filmovým ambicím to samo sebou bude i zdokumentováno. „Poslední show, kterou dáme, proběhne v dubnu v Madison Square Garden. Půjde o poslední epizodu dokumentu, na kterém se pracuje. Poslední koncert Run-D.M.C. vůbec, protože nastala doba, aby se stal Run Paulem McCartneym a já Johnem Lennonem,“ přidal veterán.

Zmíněný dokumentární snímek, kterým oslaví čtyřicetileté působení v branži, dělá napůl s „Rev. Runem“ Simmonsem. „Uvidíte nás ve společné věci s Ice-Tým, dorazí s námi dát track Wu-Tang Clan. Vstupenku si může koupit každý. Uděláme to s Netflixem nebo s tím, kdo přijde s nejvyšší nabídkou. Půjde o živou produkci a Run-D.M.C. čeká poslední na Manhattanu,“ zakončil DMC.

DMC si drží styl a přichází s něčím, co sympatizanty kultovních Run-DMC rozhodně neurazí

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1