hledat

EPMD zpátky ve hře

Sdílej

Nevím na kolik je stále aktuální poměrně vousatá Nastyho novinka o připravované desce EPMD, každopádně tu mám jejich nový CD singl „Danger Zone“ a vypadá to tedy na první důkaz o další vzájemné spolupráci. Zvuk „Danger Zone“ je sice již poněkud repetetivní a na PMDho track „The Truth“ by asi lépe „sedli“ třeba takoví Mobb Deep, ale co už, je vedro, deska bude (doufám) opět skvělá a kdo holt hledá v dnešní době alespoň špetku invence, ten je asi moc rozcapenej…

EPMD – Danger Zone CDS (Nervous records)
1. EPMD – „Danger zone“
2. PMD – „The Truth“

Novinka z 15.1.2003 (Nasty)
Nové zprávy o EPMD
Již sedmé společné album ve své 16tileté kariéře vydají Erick Sermon a PMD, známí jako EPMD. V názvu nové desky pude opět zachována kontinuita zastoupená slůvkem business – bude se jmenovat “We Mean Business“ a vyjde koncem léta pod labelem J Records.

Krom toho připravuje PMD své třetí sólové album, kde si ke spolupráci přizval osvědčenou kvalitu v podobě Das EFX, DJ Premier, The Alchemist a na své si přijde samozřejmě i kolega z EPMDErick Sermon. Deska vyjde pod Solid Records (více info o desce si přečti zde). Pevně doufám, že PMD za těch sedm dlouhých let od vydání svého posledního sólo alba (Business Is Business) nezapomněl, z jakých ingrediencí jej tehdy uvařil. Kéž by bylo opět tak vynikající.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?