hledat

Tags: ,

Epickej návrat Čistychova s Orionem, Hellwana, Central Gang a mnohem víc v našem reportu z 16. ročníku festivalu Stop Zevling

Sdílej

Druhou zářijovou sobotu se na Černém Mostě uskutečnil už 16.ročník Stop Zevling a 10.ročník Strawberry Fields Festivalu a zaběhnutá lokální akce nabídla letos několik hodně povedených momentů. 

Během odpoledne to chvílemi vypadlo, že festival pohřbí špatné počasí, které se ale umoudřilo a pražský festival tak mohl slušnému počtu navštěvníků nabídnout kromě nespočtu aktivit a workshopů, BMX contestu a sportovního turnaje i rozmanitej line up. V tom zazářilo hned několik jmen.

Pozitivní ohlasy si vysloužila Hellwana, která si svým vystoupením získala určitě nemálo nových fanoušků a za zmínku stojí živák Sasgy s Maratem aka Leviatan Klanu.

Příjemným zpestřením byl komentovaný set Selectora Boldrika, který byl složen jen z dubplates zpěvaček a rapperek z celého světa. Se setměním na stage naběhli zástupci nastupující rapové generace v podobě Foresta Blunta CG, kterého podpořili i někteří jeho kolegové z Central Gangu a DJ Fill a pod pódiem měli víc než slušný kotel.

Pak už mohl Poeta, který zde byl v roli speakra, uvést headlinera line upu v podobě Oriona, Čistychova a Cut Dema. Dvě legendární postavy československé scény odstartovali nesmrtelnou věcí Společné zájmy a pak následovala pecka za peckou a došlo i na největší sólo hitovky obou bardů rapu. Na Orim s Čistym bylo vidět, že je společné shledání v rámci společné show hrozně baví a stejně tak to bavilo i všechny přítomné. Společně s DJem Cut Demem toho tahle trojka společně zažila fakt hodně a byli sehraní jak hodinky a ukázali, že není třeba halfplaybacku ani specialních efektů.

Doufejme, že to nebyla poslední příležitost kluky na stagy s tímhle průřezem jejich obsáhlé diskografie vidět a slyšet… Byla by to hrozná škoda!

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Luc Checachica (@lucchecachica)

foto: Tomas White

Tagy: