hledat

Tags:

Energie vpřed! M.O.P. a Teflon zas a znovu trestají produkci Dje Premiera

Sdílej

To, co je Cappadonna pro Wu-Tang Clan, je i Teflon pro M.O.P. Aktuálně ho jde s přísnou dvojicí z brooklynského Brownsville zastihnout ve společné písni „The Thoro Side“.

Ta obsahuje mrazivou produkci DJe Premiéra, který už pro Teflona dělal v roce 2022 zlověstnost jménem „Contraband“.

Jak asi správně tušíte, newyorští veteráni produkci Preema přímo trestají a je u toho I humor. “We’ll tear this bitch apart/ I got goons that’ll clap for nothing like the kids on ‘106 & Park‘,“ zazní z 1st Lil Fame.

Sám Teflon bere návrat do studia se svým domovským týmem za povinnost a posluchačům připomíná, že Mash Out Posse nejsou partou, se kterou by se dalo vyj*bávat. “Hit ’em with the blueprint, the streets approved it/ M.O.P. ain’t just any team, we a movement/ So introducing the new shit from the cats that gave a lot of dudes they influence.“

„Když jsme dělali na Tefově desce, bylo automatické, že na ni budou i M.O.P. Family First a je to tradice i na každém jejich albu. Když přidám scratche a Foxxův hlas ze songu „Warriors“, je to něco jako nepřetržitý ohňostroj,“ dodala polovina Gang Starr, která plní na Teflonově blížící se nahrávce „Two Sides To Every Story“ roli výkonného producenta a společně s Jazimotem si na ní ukrojila největší producentský podíl.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Dj Premier ale umí být pořádně zlověstný! Tenhle striktní flák s Teflonem se povedl

Billy Danze z M.O.P.? Stále intenzivní přednes i řemeslná poctivost

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1