hledat

Tags:

eLKa po letech půstu opět tahá sloky z báglu. Komu byla věnována pozornost v první vlaštovce?

Sdílej

V dobách, kdy se ještě freestylovi titáni proháněli po zdejších stagích a poměřovali své skills, se země mocně třásla. Dnes už jsou to jen vzpomínky, které ale služebně starší posluchači z paměti nevymažou. Každý takový moc dobře ví,  že to tehdy nebylo jen o Restovi či Strapovi, ale slušnou dávku talentu vykazovali také Tafrob, Apoka, Zverina, Matheus a nebo eLKa, jenž má za sebou i slušnou studiovou aktivitu vykazující několik sólovek a účast v projektu Led´n´ice. A diskografie se bude rozšiřovat zřejmě ještě letos.

Kdysi známý „King of battle“ po letech půstu opět tahá sloky z báglu a dle dostupných informací zjišťujeme, že plánuje završit svou cestovatelskou trilogii, která tentokrát ponese název „Kronika cestovatele“. Jak nám prozradil, prý by se mělo jednat skutečně o poslední jeho disk, ale na změnu názoru je stále ještě času dost.

První vlaštovkou je singl „Pouto“, ve kterém tradičně na beatu figuruje Dalda. Skladba jako taková vyvolá hluboké emoce především v rodinném kruhu, neboť ji eLKA věnuje své matce.

Může se dotknout ale i řadového posluchače, neboť vypovídá o boji a silném poutu, které si mnozí uvědomí až příliš pozdě. Víc již ale prozrazovat nebudeme a spíše vás pobídneme k tomu si novinku z Klášterce nad Ohří pustit.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1