hledat

Tags:

Ektor přesunul křest o necelého půl roku a vzkázal: Zavírám se do studia a brzo dostanete nový bangers

Sdílej

Nestává se moc často, aby se koncert pro několik tisícovek lidí musel přesouvat měsíc před jeho konáním. Co ale čert nechtěl, tahle smůla se momentálně nalepila na paty Ektora.

Jeho produkční tým tak v těchto dnech zažil perné chvilky, a to především díky častým dotazům fanoušků nebo kvůli usilovnému hledání nového termínu.

“Děje se tak z důvodu přetrvávajících vládních nařízení a opatření v souvislosti s epidemií Covid-19. V tuto chvíli stále není možné uspořádat tak velkou vnitřní akci, proto jsme nuceni křest přesunout na jaro,” dodal pořadatel Aleš Mikulecký.

Ten zároveň připomněl, že nyní zbývá pouhých 300 lístků do úplného vyprodání křtu. Poslední lístky jsou k zakoupení na GoOut.cz a Detektorgear.cz.

Nový termín se nakonec povedlo najít a rapperova letošní deska “Original” se pokřtí 5. března 2021, jak jinak než ve Foru Karlín. Všechny doposud zakoupené lístky na termín 10. 10. 2020 pak samozřejmě zůstávají v platnosti i na nový termín.

A aby to natěšeným fanouškům nebylo příliš líto, Ektor jim vzkazuje následující: “Křest se musí vzhledem k situaci přesunout na 05. 03. 2021, ale snad se z toho nepoje*em. Samozřejmě všechny lístky z 10.10. platěj. Mezitím se zavírám do studia a brzo dostanete nový bangers!“

Takže jak, vidíme se všichni 5. března 2021? Zatím si můžete dát nový klip “Kouř” se Sergeiem Barracudou…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1