hledat

Tags:

Ego jako vysokoškolský profesor slovenského rapu? Další závan nových prvků můžeš uzmout nyní gratis

Sdílej

Jedna ze zásadních postav slovenského rapu je již více jak dvě dekády Ego. Na jeho sólové projekty se čekalo až nezdravě dlouho, ale když už na ně došlo, rozdělila veřejnost na dva tábory. Někteří spílají na jeho experimentování, jiní naopak oslavují jeho chuť posouvat hranice a přinášet nové prvky. Ať tak či tak, Ego má venku svou třetí desku „:\Prototypes_“, kterou je nyní možné získat gratis, pokud znáš správnou odpověď na soutěžní otázku.

Výsledek čítá celkem dvanáct skladeb a zajímavostí je určitě fakt, že využit byl pouze jediný producent. Důvěra byla vložena do rukou mladíka Codera, který však rozhodně netahá za kratší část lana. Mnohým toto jméno asi zatím příliš neřekne, ale Ego je znám tím, že se nebojí dát prostor nové krvi.

Velkou devizou, ale zároveň i jistou bariérou je snaha posouvat hranice a hrát si se slovy, stejně jako s jejich fonetickou prezentací. I tak se dá Ego označit jako vysokoškolský profesor slovenského rapu, neboť jeho technika mnohdy bere dech i jeho profesním kolegům.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „:\Prototypes_“:

Čím je Ego alias Michal Straka vystudovaný či vyučený?

a) Bachař

b) Exekutor

c) Kasař

d) Právník

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 18. října a do předmětu uveď „Ego“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu RukaHore.sk.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1