hledat

Tags:

Dvojitý přísun disků od Řezníka? Čerstvé matro pro rozšíření své početné sbírky můžeš získat právě teď

Sdílej

Mohli bychom si pokládat otázku, jakou podobu by měl tuzemský horrorcore bez přítomnosti Řezníka, anebo můžeme kvitovat, že tu lodivod stáje ZNK je a zásobuje trh poměrně často čerstvým materiálem. V závěru března se tak stalo rovnou dvojitě, neboť kromě alba „Straight Outta Sklep“ hodil do placu i EP „Traumaplan“. Než si posvítíme na samotný obsah a vyhodnotíme ho skrze recenzi, nabízíme ti možnost si o tyto disky zahrát.

Lídr formace Sodoma Gomora vypustil do světa slušnou porci sklepního rapu, ale také experimentální EP, které nabízí i jiné polohy, než jsme u něj byli za ta léta zvyklí. Obě desky již pár týdnů rotují v přehrávačích, ale pokud sis je ještě nestihl pořídit a náhodou máš zároveň hluboko do kapsy, můžeš zkusit štěstí a získat je gratis.

Soutěžní otázka o 3 ks alba „Straight Outta Sklep“ a EP „Traumaplan“:

Jakou téma si Řezník zvolil pro svou diplomovou práci na vysoké škole?

a) Vliv návykových látek na hudební kreativitu

b) Designérské inovace sklepních prostorů

c) Marketing v pohřebnictví

d) Dopad hororových filmů na mládež

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 16. dubna a do předmětu uveď „Řezník“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si oba disky zakoupit na shopu ZNK.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1