hledat

Dvě O mluví o klubech!

Sdílej

Nemylte se, nemyslel jsem v názvu dvě nuly, ale dvě písmen O jako Oskar (nepoužil už někdo podobnou slovní hříčku předevčírem? – hrůza). Ale jelikož jsme na Polské scéně – budou tyto O znamenat samozřejmě něco jiného – hip hopovou dvojici, producenta Osku a rappera Onara.

Aktuální je to, že tomuto duetu vychází již jejich druhá deska s názvem “Wszystko co moge miec” a dočkáme se ji už v únoru.

Onar je už zkušenej chlap. Začínal na scéně v kapele TJK (stejně tak jako Dizkret, o kterém jsem už psal). Pak se spojil s Pezetem a byly z toho dvě desky s kapelou Plomien 81, kde už produkoval přávě Oska. Až se nakonec dostal do baunsovych rytmů a v jeho posledním klipu lítají děvky, šampusové špunty, zlatý Rolexy a prachy (kdo ví jestli jde vůbec o Zloté).

Oska dělá beaty také už skoro deset let a patří mezi vážené varšavské producenty. Na scénu vstoupil právě deskou s Onarem, pak vydal dvě produkční kompilace (zde je recenze na jednu z nich), produkoval na deskách Plomien 81, OMP, udělal výbornou desku Komy a spoustu jinejch dobrejch beatů.

V hostovačkách se na desce samozřejmě představí Pezet, dále 2cztery7, Żądło, Lerek oraz Selma. První singl se jmenuje “Klubing” a ten název snad už vypovídá vo co asi pude gou.

To ostatně napovídá i jejich sajta

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz