hledat

Tags:

Dvanáct palců lahodících uchu znalců? Pokud chceš uzmout vinyl verzi Amonitu, možnost se nabízí nyní

Sdílej

Sběratelé černého zlata v rámci českého rapového průmyslu v posledních letech bezesporu tleskají ve stoje, neboť nesmrtelné médium je opět v kurzu. V dobách, kdy digitální distribuce prakticky vytlačila z trhu CD´s tu máme dvanáct palců, které nejen po vizuální, ale i zvukové stránce dokážou konkurovat uspěchané době a hromadnému uskladňování hudby na virtuálních „skládkách“. Součástka labelu Ty Nikdy Paulie Garand před pár týdny nabídl publiku své nejnovější album pojmenované „Amonit“, které je možné si pořídit také na vinylu. A pokud chceš v předvánočním čase ušetřit nějakou tu korunu, můžeš jej nyní získat zdarma.

„Amonit slouží jako talisman, artefakt, symbolizuje stáčení se sám do sebe, do vlastního nitra, kde probíhá řešení vlastních problémů jako taková terapie,“ odhalil Paulie Garand název své desky, ale i samotnou ideu, proč se k tomuto pojmenování uchýlil. Výsledek deklaruje jeho lásku k hudbě jako takové a odráží se to i v myšlenkových pochodech, které ne všech pasážích září jako slunce na letní obloze. Umět ale zaznamenat i temnější okamžiky života skrze umění a nesklouznout jen k pofňukávání je vlastně velmi náročná disciplína, které se Paulie shostil na výbornou.

Soutěžní otázka o 2 ks vinylu „Amonit“:

Jaký název nese první album Paulieho Garanda?

a) Puchýře

b) Mozoly

c) Modřiny

d) Opary

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 18. listopadu a do předmětu uveď „Paulie Garand“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ty Nikdy.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1