hledat

Tags: ,

Duck Down Music konečně zveřejnil pražský živáč Smif N Wessun s Champion Soundem. Tady ho máte!

Sdílej

Když letěl autor těchto tlachů těsně před vypuknutím koronavirové krize do hlavního města hip hopu, na palubě s ním cestoval i Radimo.

Kapelník Champion Soundu mířil do New Yorku jakožto narozeninové koncertní překvapení na výroční párty k pětadvaceti letům klasiky Smif N Wessun „Dah Shinin'“.

I to je důkaz, jak si zdejší hudební těleso, které si před lety udělalo jméno koncertováním s Prago Union a později doprovázelo všechny důležitá zvířata tuzemské hry, s brooklynskými pásky sedlo.

A to přitom v posledních letech díky šňůrám brázdilo světovou mapu i s dalšími velikány a la Diamond D, Bahamadia, AG nebo Black Moon.

Vyústěním více než dobré chemie mezi pásky z BK a českými hudebníky je nejnovější počin Duck Down Music, jímž je pražský živáč „Champion Sound“, který byl svého času (pokud si to pamatujeme dobře) zaznamenán ve Futuru.

Podávané menu stojí a padá na 18 stopách, které mohly být do finálního setlistu vyselektovány ze šesti alb samotných Cocoa Brovaz, jejich dvou épéček či čtyř společných desek Boot Camp Cliku.

A jak že tedy dva hlasy z Bedford-Stuyvesant a Brownsville v doprovodu Radima, Mraky Mraka, Guryho či Dje Mara zní? Online si to můžete ověřit hned, na vinylu již velmi brzy.

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1