hledat

Duch N.W.A. se znovu vrátí do comptonských ulic!

Sdílej

Kde jsou ty časy, kdy západnímu pobřeží vládli kalifornští Niggaz With Attitude, kteří sice táhli za jeden provaz pouze pět let, nicméně i takový krátký časový úsek jim stačil k tomu, aby se do pamětníku scény vryl jejich podpis hlouběji než se tomu dak událo u mnoha konkurenčních skupin za nesrovnatelně delší dobu. Mnohé již nakousl knižní titul „Ruthless: A Memoir“ od Jerryho Hellera, zakladatele Ruthless Records, který onu minulost připomněl tištěnou formou a nyní je na řadě audio vzpomínání.

Proto se u Capitol/Priority urodí šestadvacátého prosince kompilace největších hitů pojmenovaná „The Best of N.W.A.: The Strenght Of Street Knowledge“. Přítomna samo sebou bude drtivá většina zásadních skladeb včetně „Fuck Tha Police“, „Straight Outta Compton“ nebo „Express Yourself“, s tím, že dva týdny před vydáním bude devatero věcí dáno k dispozici mobilním operátorům na vyzváněcí melodie.

Kromě 17-ti trackového CD se na trh dostatne i DVD, které bude kromě nezbytných videoklipů („Straight Outta Compton“, „100 Miles And Runnin“, „Express Yourself“ či „Appetite For Destruction“) zahrnovat i doposud nezveřejněné a mnohdy raritní rozhovory, v nichž se údajně přetřesou rozličná a nejen čistě hudební témata. Těšit se je možno na jména Eazy E, Ice Cube, Yella, MC Ren a Dr. Dre, jehož mimochodem magazín Rolling Stone zařadil ve své anketě „Greatest Artist Of All-Time“ na 54. místo bez ohledu na žánry.


Tracklist:
 
„Straight Outta Compton“
„Appetite For Destruction“
„Dope Man“
„F*** Tha Police“
„Real Niggaz“
„8-Ball“
„Express Yourself“
„Alwayz Into Somethin'“
„A Bitch Iz A Bitch“
„Gangsta Gangsta“
„100 Miles and Runnin'“
„Boyz-N-The-Hood“
„Real Niggaz Don’t Die“
„Compton’s in the House (remix)“
„Approach to Danger“
„Chin Check“
„If It Ain’t Ruff“

 

Zdroj: Billboard

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz