hledat

Tags:

Letošní držitelka Anděla Annet X působivě láká po boku Champion sound na křest svého alba

Sdílej

O Annet X je poslední roky slyšet čím dál tím více a ukazuje se, že její někdejší propojením Radimem a Champion sound bylo krokem víc než správným směrem.

A ve svým okolí pozoruju, že tuhle slečnu žere i slušnej počet felláčků, kterejm standardně hraje ze sluchátek jenom striktní rap.

Držitelka letošního Anděla za nejlepší klip („Bylo Nebylo“) zvolila v posledních dvou případech v rámci videoklipu jednoduchou a účinnou ochutnávku toho, jak to bude asi na křtu jejího nejen kritikou ceněného alba „Až budu velká, chci být Aneta Charitonová“ vypadat.

Striktní boombap se asi očekávat nedá, ale to v případě Anety vůbec nevadí. Co se naopak očekávat dá, je nabitej dlouho očekávanej křest za účasti pár speciálních hostů a nadstandardní podpory.

Oslava vydání ceněné desky se několikrát odkládala a důkazem toho, že o tuhle sympatickou, talentovanou a dle mojí osobní zkušenosti vždycky milou a pokornou holku je zájem, jsou téměř vyprodané dvě zastávky jejího mini turné. Pokud se trefila i do tvýho vkusu, vychytej si jednu Prahu nebo Brno.

Brno – Kabinet Můz 19.5. 2022

Praha – Lucerna Music Bar 22.5. 2022

Tagy: