hledat

Tags:

Druhý singl Paina je pecka! Publiku se zase otevřel o něco víc a “Ksicht” by mohl být událostí

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

I když už se asi se jménem Pain tu a tam na stremovacích službách potkáváte, na největší dosah kariéry má zaděláno až nyní.

Může za to třetí květnový pátek odhalená debutová nahrávka “Ksicht“, jež nakonec nebude mít patnáct, nýbrž jen čtrnáct zářezů. A důvod?

“Beatmakers, od kterých jsem měl beat na albu, prodali totožnej beat i někomu jinýmu z CZ/SK, kterej to měl taky ready tenhle rok na album. Po domluvě mažu track z desky,” ozřejmil řepský patriot.

Kvůli dotyčné komplikaci způsobené chybnou komunikací mezi producenty se tak jeho čerstvý projekt odhalil jen na digitálních platformách a fyzicky formou CD a vinylu dorazí za další dva týdny.

Samotná skladba má pak dorazit časem v jiném instrumentálním kabátu, ale to je zatím budoucnost. Horkou přítomností je druhý video singl “První” (prod. HexBeatz), jenž je snad ještě lepší než před pár dny chválený pilotní song “Vzhůru”.

S důrazem na větší osobitost to jde nahoru, jen tak dál! I náš oblíbený beatmaker Mate, který má na nosiči tři fláky, si zavěštil, že “to bude po malýho zm*da raketa do vyšších pater týhle hry”.

Můj rap, to je čistá špína, hlásí v novém singlu Pain, jehož sólo prvotinu navštívili i Gleb nebo Smack

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1