hledat

Dreův Aftermath si šetří svůj objev na novou sezónu

Sdílej

Bishop Lamont, jehož si Dr. Dre prvně všiml při natáčení Gameova klipu “Dreams”, nechyběl – byť vzhledem k podepsanému kontraktu lehce neprávem – v ostře sledované rubrice “Unsigned Hype” v The Source, což na něj upřelo pozornost široké veřejnosti ještě dříve, než vůbec stihl podat přesvědčivé hudební důkazy.
 
I ty už jsou ovšem v tuto chvíli pasé a hlavně se přetřásá jeho účast na mixtapech “Nigga Noize”, jenž smíchá DJ Skee, potažmo “The Pope-Mobile”, který by se měl urodit na jaře příštího roku. Všechno to “haló” bude samozřejmě směřovat k příchodu debutového alba “The Reformation”, které je u Aftermath Entertainment naplánováno na léto 2007, s tím, že hned po něm by mělo přijít i Dreovo LP “Detox”, ale v tomto případě prosím berte onu informaci s patřičnou rezervou.

Co se týče konkrétních kolaborací, je zajímavé, že i Lamont se se chystá do studia s Chrisem Martinem z Coldplay, jenž už je mimochodem autorem poslední skladby na Jay-Zího “Kingdom Come”. I přesto, že věc ještě není oficiálně potvrzená, v plánu jsou i společné sessions s Eminemem a 50 Centem. Ke jménům jako Dr. Dre, Battlecat, DJ Premier, RZA nebo Pete Rock asi netřeba nic dodávat. Jestliže tohle není sestava, jíž by se rádo obklopilo každé větší jméno scény, pak už co tedy?

Zdroj: Aftermath

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz