hledat

Dotlač Vadima na vrchol

Sdílej

O tom, že Vadimovi a jeho projektu One Self se daří v hlasování fanoušků na televizním kanálu Channel 4, si můžete přečíst základní info níže. Možná hlasoval i někdo z vás a One Self tak postoupili do semifinále s ostatními třemi kapelami.

Nyní se již láme chleba. Jen vítěz hlasování dostane šanci zahrát v novmém pořadu na Channel 4 a dostat se tak do podvědomí milionů lidí. Jestli chceš Vadimovi pomoct získat v hlasování další body, hlasuj na webu, který je linkovaný dole pod článkem. Hlasování je neomezené.

Hlasovat pro Vadima můžeš zde

Novinka z 23. 7. 2005 (Shaft)

Vadimovi svěřenci One Self drtí Anglii
Nad novou deskou DJ Vadima se rozplývá většina evropských zemích, především i domovská Anglie. Crunkoví fandové z Hip Hop Connection dali desce tři z pěti, což je v jejich stupnici a srovnání s ostatními deskami solidní hodnocení. One Self ale neslaví jen u hip hopových médií, ale i u běžného publika.

Jedním z posledních úspěchů je dostání se do nejlepší desítky ve dvou hitparádách na anglickém televizním kanále Channel 4. V první se One Self dostali na šesté a ve druhé na desát místo. Obě soutěže ještě pokračují a dotlačit One Self výše můžete i vy.

Hlasovat můžete pod linkem na konci článku, pokud se Vadimovi a jeho svěřencům podaří skončit na nejvyšším místě, bude mít šanci si zahrát na prestižním festivalu V Festivalu, kteří pořádají králové deseti oborů – lidé z Virgin.

Hlasovat pro Vadima můžeš zde

Novinka z 26. 8. 2004 (Shaft)
DJ Vadim s novým albem
Vadim
je v Čechách jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších interpretů, k čemuž mu pomáhá řada kvalitních koncertů s prozatím méně známými hosty.

Od jeho poslední desky „USSR: The Art of Listening“ utekly už víc jak dva roky a tak Vadio logicky dokončuje desku novou. Z původně plánovaného sólo alba Vadima sešlo a bude z něj skupinové, na kterém se podílejí manželka Yarah Bravo, Blu Rum 13, DJ Woody a John Ellis. Na albu bude 12 trachů z toho 6 vokálních a 6 instrumentálních.

Nový singl vydá Vadim na podzim a album v lednu 2005, obojí na labelu Ninja Tune.

Novinka z 30.9.2003 (Krysa)
DJ Vadim vydává mixtejp
Představovat DJe Vadima už dnes považuju za mrhání časem. Určitě mi dáte za pravdu, že show, kterou nám v srpnu s Yarah Bravo a DJem First Ratem předvedl, patřila na Kempu k těm úplně nejlepším. Jenže koncertování není jediná aktivita, které se tenhle londýňan v poslední době věnuje. Důkazem budiž jeho mixtape (nebo spíš mix CD) nazvaný „Stereo Pictures vol. 3“, který v říjnu vyleze na labelu Jazz Fudge, kde jsou prý z Vadimovy práce opravdu nadšení.

Název díla možná trochu mate, ale věřte, že tohle je poprvé, co se nám Vadim ukáže v roli sólo promíchávače, předešlé 2 díly mají na svědomí jiná jména. K peckám, které byly pro mix vybrány, budou jako třešnička na dortu přimíchány ještě exkluzivní beaty a interludy. Krom hip hopu se zde po vzoru předchozích dílů objeví i poměrná část jiných stylů jako DnB, soul nebo electro, tudíž kdo čeká nášup v podobě 100% rapu bude možná zklamán.

Každopádně na tracklistu se nachází i jména, která nás už mohla drtit na některém z jeho dosud vydaných alb, ale na to už se podívejte sami níže. Jenom dodávám, že už teď Vadim připravuje další mixtejp s názvem „Master with Cracked Fingers“.

01 DJ Vadim – Intro
02 Roty 340 – Homme Esclave
03 Super Furry Animals – Touch Sensitive
04 Blu Rum 13 – Did You?
05 Dark Circle – That’s Cool
06 DJ Vadim feat. Skinny Man – Colonize Nation
07 Pelding – Star Of The Grand Opening
08 Solo Los Solo – Quimera
09 Solo Los Solo – Salvia
10 Dark Circle – Enigmatic skit 1
11 DJ Food – The Breaks
12 Mr Scruff – Shanty Town
13 DJ Shadow – Zimbabwe Legit
14 4 Hero feat. Jill Scott – Another Day
15 Roni Size & Bahamadia – New Forms
16 Photek – Ni Tecn Ichi
17 Dark Circle – Timeless
18 DJ Vadim – Revelations Well Expanded
19 The Isolationist – The Actuators
20 Prefuse 73 – Nuno
21 Killa Kela – Step Then
22 Gotan Project – Epoca
23 DJ Vadim feat. Slug – Edie Brikel

NOVINKA z 8.11.2002 (Nasty)
DJ Vadim vydává Listening Instrumentals
Jak vám jistě napověděl název této novinky, DJ Vadim který před nedávnem vydal své LP „USSR: The Art Of Listening“, jej nyní vydává také v instrumentální verzi pod názvem „Listening Instrumentals“

Pro pořádek ještě připomínám že ukázky (RealAudio) z nedávno vydané desky „USSR: The Art Of Listening“ můžete nalézt zde

NOVINKA Z 6.5.2002 (Nasty)
DJ Vadim nehraje vadí nevadí, raděj připravuje novou desku
Myslím, že tohoto producenta a DJe není třeba nijak zvlášť představovat. V naší republice už párkrát byl a kdo ho neviděl, ten aspoň slyšel a kdo aspoň slyšel, ten ví že Vadim umí.

Jeho nová deska bude další ze série U.S.S.R.. Tentokrát se bude jmenovat U.S.S.R.: The Art of Listening a výjde u labelu Ninja Tune a Vadim by na ní měl rád co nejvíce živých nástrojů. Na albu nebude chybět spousta hostů mezi kterými jsou například DJ Babu (Beat Junkies, Dilated Peoples), Motion Man, Vakill a Juice z Chicaga, původem brazilka, nyní jeho snoubenka Yarah Bravo či Demolition Man. Dalšími hosty budou hudebníci z Japonska, Indie, Mosanbiku, Izraele a z mnoha dalších zemí.

Datum vydání ještě není přesně známo, ale pravděpodobná je druhá polovina září.

Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?