hledat

Dope D.O.D. zkouší získat preference v Polsku. Pod rouškou tajemna se ukrývá zajímavý obsah

Sdílej

Vzpomínám si na rozhovory realizované na posledním ročníku Hip Hop Kempu, kde se nám podařilo vyzpovídat i polskou horrorcorovou raketu Słońa, ale i nizozemské stálice Dope D.O.D. V obou táborech pak přišel moment údivu, když jsem se zeptal na práci na jejich společném EP. Informace, která v tu chvíli nebyla veřejně známá, přesto založená na pravdě. Údiv střídalo zatloukání, uculování a kličkování. Ale čtrnáctého února už bude jasné, kdo měl tehdy trumf v rukou. A jak tedy vypadá výsledek?

EP pojmenované „Sick6Six“ bude celkem čítat osm stop a dvě z nich byly již odtajněny. Jedná se o temné a úderné věci „Xmas 2019“ a „Make’em Bleed“. Někoho by mohla odrazovat jazyková bariéra, ale dle přirozených ukázek se zdá, že autoři nalezli společnou synergii. A tak už to není jen Floral Bugs, co se může pochlubit ulovením spojením s Dope D.O.D.

„Poznal jsem se s nimi před pár lety během jejich koncertu v Poznani a v podstatě bylo hned jasné, že jsme naladěni na stejnou vlnu. Vyrostli jsme na stejném rapu a lidí se nám věci toho druhého, což nám společnou práci mnohem usnadnilo. Máme stejný přístup k hudbě, základům a definici rapu a baví nás stejné kapely. Jsem nadšený, že na tuhle spolupráci došlo,“ nechal se slyšet Słoń, který může být českému publiku znám nejen z loňského koncertu, ale také faktu, že udržuje hudební vztahy s Řezníkem.

 

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1