hledat

Dočkáme se nového alba od Big Puna?

Sdílej

Sony Records by rádi vydali nové album s dosud neslyšeným materiálem Big Punisherovi, jenže zdárné dotáhnutí zamýšleného projektu má háček spočívající v tom, že producent, jenž dotyčné tracky vlastní, s firmou prozatím odmítá vyjednávat.

 

John „Jellybean“ Benitez podle New York Daily News údajně zdržuje potencionální projekt „because he didn´t think of the idea himself“. Jelikož se vyjádření samotného Beniteze získat nepodařilo, blíže nespecifikovaný zdroj dále sdělil: „Sony owns Big Pun as an artist, but Jellybean owns the publishing rights to many of the songs. Sony wants to do another album, but [Benitez] hasn’t returned calls. He’s playing the game.“

 

Jen připomenu, že bronxský rodák Christopher Lee Rios, jeden z nejvíce charismatických hlasů hip hopové scény, zemřel na infarkt před šesti lety a kromě ženy a tří dětí za sebou zanechal tři alba. Po dvojnásobnou platinou ověnčeném debutu „Capital Punishment“ z roku ´98 následovalo druhá deska „Yeeeah Baby“, která se dostala na pulty dva měsíce po jeho smrti a kruh prozatím uzavřela kolekce největších hitů „Endangered Species“, jež přišla v roce ´01.

 

Zdroj: SOHH

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz