hledat

Tags:

Dobrej biják nestojí jen na hercích a příběhu, důležitý je i silný soundtrack. Asymetria to dobře ví

Sdílej

V roce 2003 zamířil do kin polský snímek Symetrie a dočkal se uznání nejen ve své zemi, ale i na filmovém festivalu v Karlových varech bral Křišťálový glóbus. Režisér a scénárista Konrad Niewolski se ukázal celému světu a díky tomuto thrilleru před ním smekali režiséři napříč starým kontinentem. Není proto divu, že se dočkáme i pokračování, kterému však bude z důvodu pandemie koronaviru chybět velké promítací plátno.

Třináctý listopadový den bude „Asymetrie“ k dispozici skrze službu VOD na 22bit.tv, ale proč o tom vlastně píšeme na hudebním webu? Jak již titulek naznačil, nedílnou součástí každého dobrého filmu je i kvalitní soundtrack.

U našich severních sousedů je novinka označována za nejsilnější snímek letošního roku a těšit se můžeme na dramatický příběh života odsouzeného k peklu.

Nyní už je ale prostor pro lákadlo od Sariuse, který je brán za jednu z nejtalentovanějších mladých tváří polského rapu. Účastník loňského ročníku Hip Hop Kempu nahrál skladbu „Złość“ a můžeme potvrdit, že hlava se bude kývat, za krkem bolet, ale přestat nepůjde.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1