hledat

Tags:

Dobré zprávy z nitra scény: Dj Wich a Rest mají hotové album, PIO Squad taky a Indy ladí singl s Rytmusem

Sdílej

Tohle bude stručné, jasné a výživné. Pojďte se spolu s námi podívat do kuchyně několika zasloužilých nestorů scény, kteří plánují brzké servírování nových pokrmů.

Tipnete si, co spojuje songy „Tělo, duše, hlas“, „Pevně na Zemi“, „Mike Tyson“, „Livin“, „Kredit“ a „Žrádlo“?

Jasně, na všech skladbách se potkali Dj Wich a Rest a člen Ty Nikdy je po Indym, Nironicovi, Hi-Defovi, Rascovi, Ektorovi, Lavskim, Lvcasi Dopeovi, Paulie Garandovi a Maniakovi v pořadí již desátým interpretem, se kterým Máňa nahrál společné album.

A víte, co je úplně nejlepší? Rest a Dj Wich album vychází již 25. listopadu 2022.

A když jsme u toho Wiche, což takhle dát si také Indyho? André by měl totiž ještě před svými pětačtyřicátými narozeninami vypustit nový sólový singl, na kterém se potká s o rok starší legendou hry Rytmusem.

A ani to ještě není z jeho stáje vše – na únor 2023 je s ohledem na dvacáté narozeniny klasické nahrávky „My 3“ naplánován velký dvojkoncert Indy & Wich, na kterém bude nejen La4, ale i spousta hostů.

„Bude to pravděpodobně poslední koncert kapely jako takový,“ informoval rapper, který se naposledy scéně přihlásil dvanáct let zpět v rámci projektu „KMBL“.

Nahrané album, které by se mohlo zastavit na jedenácti stopách, už mají PIO Squad, toho času v sestavě Eurodel, Filip Konvalinka a Dj Flux.

Po sólových pozdravech „Buldok“ a „Indigo“ se tak z Jihlavy vzešlá parta vrátila ke společným studiovým seancím a poslední společná zastávka jejich diskografie „Stromy v bouři“ (2016) se tak v dohledné době dočká mladšího sourozence.

To, zda vyjde řadovka č. 5 ještě letos, nebo až přesně dvě dekády po debutu „Three Stars“, kdy si ještě říkali Jižní Pionýři, zatím není známo.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1