hledat

Tags:

Dlouho očekávaná Schyzova minitour ještě není u konce. Jsou libo vstupy na pražskou zastávku?

Sdílej

Schyzo nebyl v poslední době živě na stagi moc k zastižení, což však nyní napravuje v rámci své české minitour po 5 městech.  Odškrnuty jsou narvané kluby v Budějovicích i Plzni a nyní už natěšené fanoušky Schyzových bars čeká Brno, Praha a Olomouc. My pro tebe máme možnost, podívat se na pražskou zastávku zdarma i s doprovodem.

Schyzo nyní míří do zmíněných měst s celou Illegal Music crew, aby pokřtil své poslední album V. Patro, které se těší zasloužené pozornosti.Na stagi se objevil naposledy před několika lety během společné tour s Darewinem nebo v rámci legendární Od Chebu po Ostravu tour, která byla společnou a téměř na všechzastávkách vyprodanou šňurou PTK, Schyza a Darewina.

Ačkoliv se ještě ukázal jako host na zastávkách vedle Řezníka či Madchilda, důsledkem pandemie byl nucen zrušit, ostatně jako všichni ostatní, své plánované čistě Illegal Music koncerty. V mezičase pustil skrz Illegal Music do světa několik projektů, ať už jeho vlastních či kolegů z labelu. Schyzovo poslední „V. Patro“ však způsobilo nečekané ohlasy a s tím přišla i větší poptávka po koncertech.

Krátce po vydání svého přelomového alba Schyzo na svém instagramu oznámil oficiální termíny a města, do kterých se pod hlavičkou Illegal Music vydá společně s Dyzivvem, Pykem a Djem Sakou. První zastávka se konala v Českých Budějovicích a tour tak byla zahájena frontou před klubem, kterou tady prý dlouho neviděli. Stejný nátřesk lze očekávat i na posledních třechzastávkách .

Pokřít album „V. Patro“ a oslavit dlouho očekávaný návrat na stage i s celým Illegalem můžeš 10. 3. v pražském Stormu a 31. 3. v 15 Minut Klubu v Olomouci. Těšit se můžeš na nové i staré bengery ještě z doby, kdy Schyzo vydával první album „Stavy“.

Soutěž o 2×2 vstupy na křest alba V.patro – Schyzo (10.3. 2023 Storm club, Praha)

Napiš nám dva názvy tracků a jejich interpretů, pod kterými je Schyzo podepsán jako producent

Do pravého poledne 8.března zašli svou odpověď na email soutez@bbarak.cz, do předmětu napiš Schyzo soutěž a ke správné odpovědi nezapomeň napsat svoje občanské jméno a svůj telefon, abychom tě mohli informovat, pokud se na tebe usměje štěstí. Držíme palce

Tagy: