hledat

Tags:

Dj Premier už se napojil i na Top Dawg Entertainment. Jak zní v jeho práci Ab-Soul?

Sdílej

Schopný kalifornský kudrnáč Ab-Soul z Top Dawg Entertainment ve svém novém video singlu „Gotta Rap“ pozdravil a snad i uctil stejné území obývajícího Snoop Dogga.

Také kolega Jay Rocka, ScHoolboye Qho či Raye Vaughna se totiž ve vizuálu pohybuje na střeše, čímž připomněl přesně tři dekády starou a samozřejmě klasickou věc „Who Am I (What’s My Name)?“.

Autorem produkce je čerstvě sedmapadesátiletý Dj Premier, jehož beaty nás budou bavit snad i v době, kdy se odebere do penze. I když…muzikanti vlastně do důchodu nechodí, ti na pódiu i umírají.

Vycutovaný KRS-One zapadl do refrénové sekce jako Dempsey k Makepeaceové a navrstvený beat by někoho mohl připomenout PRhyme, což je Preemův boční projekt s detroitským elegánem Royce Da 5’9″.

Rapového sebevědomí má na rozdávání. “I like to call myself the God of rap/But really I just gotta rap/This a Dior doobie/On the head of your cutie, moon signs when you call her back/Do not disturb/We looking for the smoke, not who got the herb/I’m Top Dawg, you a copycat/I’ma give this beat a heart attack.“

Pokud byste náhodou jeho prosincovou desku, jež se se jmenuje stejně jako on sám, čili „Herbert“, dosud neslyšeli, na nápravu ještě není pozdě. Jsou na ní i Big Sean, Russ, Joey Bada$$, Jhené Aiko nebo SiR.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

 

Že by se k aktivitě rozhoupal i Ab-Soul z TDE, který zatím po třicítce nic nevydal?

Canibus víří vody politického rapu a nechybí u toho Kurupt, Ras Kass, Killah Priest, Rockness Monsta, Ab-Soul či Kool G Rap

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1