hledat

Tags:

DJ Opia hlásí, že je s prací na nové desce téměř hotov. První velkej průser nám odvypráví Hellwana

Sdílej

Rozšíření diskografie je v každém táboře velká sláva, proto se není čemu divit, že i DJ Opia je plný očekávání, jak tuzemské rapové publikum ocení jeho nejčerstvější přírůstek „Velkej průser“. Někdejší součástka legendárních partiček Naše Věc a Illuzionists zacílí na prodejní pulty již dvaadvacátého únorového dne, do té doby si můžeš dát předkrm v podobě prvního průseru odvyprávěného Hellwanou.

Na deskách s konceptem si ujíždí, svými nároky nedělat jen obyčejné desky tak navazuje na disk „Jízdní Neřád“ z roku 2017. Pokud jde o netradiční pracovní postupy, tak by bylo záhodno také zmínit, že se výraznou měrou podílel na finální podobně releasu „1991“ ve chvílích, kdy již Michajlov seděl za mřížemi.

Výsledek vykazuje celkem 12 stop a prvním singlem budiž skladba „Baby face“ s Hellwanou, která se na české hudební scéně objevila v roce 2017 a od té doby je o ní slyšet stále častěji. Působivý zvukový výsledek povznesl ještě o něco výše doprovodný vizuál.

Tak nějak začínáme v redakci Bbarak.cz tušit, že to zase až takový průser ta nová deska ze Šalingradu nebude. Počkáme si ale na celé menu a poté uděláme v rámci recenze závěry.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1