hledat

Tags:

DJ Fatte a Regie 257 míří pokřtít debutové album do metropole. Co takhle vyrazit zadarmo?

Sdílej

Máme pro vás rychlou soutěž. Však už to znáte, u nás na webu často rozdáváme cd´s, vinyly nebo volné vstupy na různé koncerty po Česku. Jestli jsme si u soutěže na Mastu Ace myseli, že by bylo naprosto v pořádku jít a bez řečí koupit lístek a podpořit tuhle ikonu hip hopu, tak to samé si samozřejmě myslíme i teď.

Kombinace DJ Fatte a Regie 257 znamená prostě klasický hip hop. Žádná rychlokvaška, tady se nehraje na čísla, ale na lásku ke kultuře a poctivost. Jejich debutové album z minulého roku patří mezi to nejkvalitnější, co na tuzemské scéně vyšlo. Klasické krásné beaty, poctivý dospělý rap a do toho skreče. Prostě nádhera.

Tento pátek svoje první společné dítko pokřtí v pražském klubu Chapeau Rouge a máme takové tušení, že se bude slavit ve velkém. Pokud nemáte plán na pátek, tak tady není o čem a pokud chcete ušetřit nějaký ty zlaťáky, nabízíme hru o volňásky…

Soutěž o 2×2 vstupy do Chapeau Rouge:

Které dvě tváře se neobjevily na albu „Aura“?

a) Kato
b) Reks
c) Rest
d) Mc Gey
e) Separ
f) Headdy

Stačí nám správně odpovědět na soutěžní otázku a poslat do čtvrtečního rána správnou odpověď na mail soutez@bbarak.cz a do předmětu napsat Hip Hop. Hrajeme o 2×2 vstupy.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy: