hledat

Tags:

Diddyho návrat po letech se nese v duchu příjemné black music

Sdílej

Sean Combs aka Puff Daddy aka Diddy, R&B a rapový mogul, který nám přinesl Notorious B.I.G.ho, se již nějakou dobu neozval s novou dlouhohrající deskou. Naposledy jako sólista vytvořil „Press Play“ v roce 2006, následně se pokusil urvat popovou scénu s kapelou „Dirty Money“ v roce 2010 (což se mu nepodařilo) a mixtape MMM z roku 2015 prošel téměř nepovšimnut.

2023 je ale rok, kdy Diddy přichází s novinkou po opravdu dlouhé pauze. A že je to špalek! Na délku překračuje se svými skoro 85 minutami stopáž cédečka, obsahuje 23 songů a hromadu hostů, z nichž můžeme jmenovat Busta Rhymese, The-Dreama, Teyannu Taylor, Johna Legenda, French Montanu, Justina Biebera, Mary J. Blige a mnoho dalších. Jedna produkce je dokonce kreditovaná částečně J Dillovi!

Nikdo od nového Diddyho LP nečeká striktní rap, ani to, že by si psal rýmy, či produkoval většinu věcí. Nepochybujeme o jeho schopnostech coby výkonného producenta a určitě si dokáže pohrát i s vokály a samotným beatem, nicméně tohle je spíš kompilace. Kompilace, kterou mimochodem vydává na legendárních Motown records.

Hudba je tedy příjemný black music pop smíchaný se současnými R&B a rapovými trendy, ale vkusně. Žádné autotunové orgie se nekonají. Pouze příjemné easy listening, které Diddymu jde. Většinu sklady táhnou hosti a tu více tu méně zasahuje sám Mr. D. Občas je to neo-soulovější, místy popovější a někdy i celkem tanečně funkový a nezapomíná se ani na rap jako takový. Ve výsledku stojí za váš i náš čas!

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1