hledat

Tags:

Delinquent Habits budou randit se třemi českými městy. Kdy a kam za latino klasikami vyrazit?

Sdílej

Zimní měsíce roku 2023 jsou na koncerty spíše klidnější, ale postupně by se to mělo zlepšovat. Hned s příchodem jara nás čeká poctivá dávka rapu. Do metropole a do druhého největšího města země dorazí u nás velmi oblíbená kapela Delinquent Habits.

Tato rapová parta vznikla v roce 1991 a od té doby vydali osm alb. Jejich klipy pravidelně rotovaly na Yo! MTV Raps. V dobách své největší slávy byli společně se Cypress Hill nejikoničtější formací, která hip hop propojuje s divokým latinskoamerickým temperamentem. Jejich živá vystoupení jsou napěchovaní výbušnou energií jak v rauši z té nejlepší tequily.

Tres Delinquentes, jak se jim také říká podle světoznámého hitu, mají multiplatinová alba a hymny jako „Here Come the Horns“, „California“, „Go Easy“ nebo třeba „Return of the Tres“. Na několika peckách jím hostuje Sen Dog ze zmiňovaných Cypress Hill, ale také třeba Sick Jacken nebo Hurricane G.

Zkrátka a dobře 20. března na Flédě v Brně, nebo první jarní den v Lucerna Music Baru ve stověžatý, můžete zažít nezapomenutelnou show plnou vibes, jak z filmu „Blood In Blood Oout“ nebo ze hry „Total Overdose“, ke které Delinquents nahrávali soundtrack.

A pokud by vám nevyhovovala ani Praha, ani Brno, v sobotu 18. 3. můžete otestovat klub Všesmír v Novém Jičíně.

Záda Ives Irienovi a Kemo the Blaxicanovi kreje už pět let švýcarský DJ Invincible. Support bude bohatý a lá Funk The Juice Crew, DJs Loop, Pret a Riwa. Možná se dočkáme i nějakého toho překvapení.

No a jak je u nás už dobrým zvykem, na tak kvalitní večírky vám už pár dekád dodáváme soutěže o volné vstupy, abyste ušetřili nějaký ty kačky a nechali si je na drinky nebo merch. Buďte naladěni!

Tagy: