hledat

Tags:

Delik, Otis, Dokkeytino, Sergei Barracuda, Konex či Stray Side. Ti všichni neřekli ne zakladateli HardRoof

Sdílej

Znáte boleslavskou komunitu HardRoof, do níž patří Walrus, Řáhol One, Lil D, And22rea a Jay Coke, jenž je od května ve vězení?

Její zakladatel vydal uprostřed právě probíhajícího měsíce nejdůležitější projekt dosavadní kariéry s názvem „feat.TAPE„, který je k dispozici jak fyzicky na CD, tak na všech online platformách.

Většinu materiálu autor napsal a nahrál zhruba za měsíc a půl, ovšem s názvem se moc nepředřel. „Název je jasný, „feat.“ – protože na každé skladbě je host a „tape“ – jelikož je tento projekt mixtape,“ uvedl Walrus, který do tracklistu vklínil jen tři starší songy.

Mezi návštěvami jde zastihnout jak celou jeho smečku, tak Delika z MR, Otise z Jednašestky, Dokkeytina nebo „libereckého Rick Rosse“ Maulina.

Co se týče hudby, v „credits“ jde narazit nejen na lokální beatmakery a la Paradi či SonkaBeats. Ruce k dílu přiložili také Sergei Barracuda, Konex, Jointel808 nebo Stray Side.

„Doufám, že se vám zalíbí aspoň nějaká věc z tohoto projektu,“ vzkázal Walrus, jenž svého nového audio potomka mimochodem pokřtí už 24. června na hlavní pláži Máchova jezera.

 

Mohol by som pustit ten majk, no to by umrel kúsok mňa, hlásí Delik na návštěvě u boleslavského Walruse

Píšeš sračky, ale chtěl bys pé*o do mý k*ndy, proto neberu vážně vaše předčasný soudy, hlásí And22rea v reakci na fcb diskusi Bbaráku

Mladá Boleslav a rap? Právě teď jsou nejvíce vidět HardRoof, kteří spolupracují s Konexem

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1