hledat

Tags:

Dekret vysílá do hry další poutač na své dlouho oznamované EP

Sdílej

Již delší dobu je nám známo, že Dekret pracuje na EP s názvem „Noční provoz“. Jak se tak zdá, řehole na tomto produktu mu zaberou asi stejnou porci času jako kdysi dávno Katovi na „HDP“, ale kdo si počká, ten se prý i dočká. Venku máme čtvrtou ochutnávku a samotný autor nám i prozradil, že pátá je na cestě i s klipem.

Časová prodleva omlouvá autora díky komentáři, který nám spolu s novinkou zaslal. Jak je vidno, když se nejedná o chleba, není nutné tlačit na pilu. „Nespěchám, není kam, ale ta intenzita začne nabírat na otáčkách. Mám nahrané další tracky, na 5. Singl jsme minulý víkend natáčeli videoklip,“ prozradil Dekret, který nám i mezi řádky prozradil, že během natáčení musel v noci odjet do Edenu na fronty pro lístky do Londýna na Chelsea. Není totiž žádným tajemstvím, že je věrným fanouškem pražské Slavie.

„Pomalu, ale jistě jdu do finiše, chci tuhle kapitolu už uzavřít. Na druhou stranu jsem nechtěl jen 3 nebo 5 stop EP. Vyjde i fyzicky, chci a něj zachytit všechno, co právě žiju. Je to Noční provoz, celé to vzniká po nocích. Psaní, studio, natáčení videoklipů… vlastně i tyhle informace. Kdo má rád trueschool, ať zůstane na vlně,“ dodává Dekret na adresu svého díla. My snad už jen dodáme, že poslední poutač nese název „Nemám problém říct“ a produkoval ho stejně jako v minulých případech Fosco Alma.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz