hledat

Tags:

Decko z GR Teamu odpálil rok 2024 velmi aktivně a spolu s Opakem z AMO opět nasadil přísný tón

Sdílej

Decko aka Joe Black si na podzim uplynulého roku odskočil do Zahřebu na koncert Non Phixion. Vzal sebou Opaka z AMO a vznikla z toho boombapová bomba.

Doufáme, že naší oblíbenou slovenskou skupinu GR Team na našem webu nemusíme nikterak představovat. Bratislavská parta až tak často nic nevydává, ale když už na to přijde, tak se jedná o kvalitní rapovou záležitost. Mezi nejzvučnější a nejaktivnější jména této smečky patří Tono S. a Decko. U druhého zmiňovaného dnes zůstaneme.

Naposledy se nám ozval tenhle vysoký rapper s bradkou na konci roku 2023, kdy nám představil silný song „Štokholmský Syndróm“.

V těchto dnech světu představil novinku „Museli Sme Utiect“, která by měla udělat radost všem milovníkům boombapu, protože že jedná o naprostou prdu. Beat obstaral známý chorvatský producent Koolade, který už dříve něco dělal i pro GR Team a má za sebou „Beatiful“ pro Mastu Ace. Tuhle slovensko -chorvatskou spolupráci podpořil ještě Opak z legendární kapely AMO.

Celé to vzniklo tak, že oblíbená Deckova kapela Non Phixion (první jeho koupený vinyl byl „5 Boros“) byla v Evropě. Termín v Praze mu nevyhovoval, tak se rozhodl vydat do Zahřebu, kde byli i Souls Of Mischief. Stačilo pár telefonátu a z vejletu na poctivý rap koncert vznikla i poctivá rapová záležitost.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

 

20 let na scéně oslavující A.M.O. jsou zpět na vyzrálé a pozitivní notě

Moja radost se neskrývá v Toffifee, upozorňuje Decko z GR Teamu a hraje mu u toho nadprůměrný Lkama

Tagy: