hledat

Tags:

Debutové album Paulie Garanda není už jen na napálených discích. Chceš získat reedici gratis?

Sdílej

V minulém týdnu jsme vás informovali o disku, který zcela jistě potěší nejen fanoušky Paulieho Garanda, ale i vášnivé sběratelé tuzemského rapu. Lídr libereckého rapu a součástka Andělem ověnčeného týmu Ty Nikdy se rozhodla vydat re-edici svého prvního alba „Mozoly“ z roku 2006. Díky dobrým dlouholetým vztahům jsme obdrželi pár kusů do soutěže, které jsou k mání právě teď.

Paulie oprášil kostlivce ze skříně v rámci digitalizace všech alb na streamovací služby. Ještě před projektem BPM tak nahrál tracklist čítající 11 stop u Rosecka v paneláku na sídlišti Kunratická. Kromě něj byl mezi přizvanými také Lipo. Exkluzivní materiál je možné si objednat na Garandbrand.cz, ale ještě před tím můžeš zkusit štěstí v této soutěži.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Mozoly“:

Ve kterém roce založil Paulie svou značku Garand Brand?

a) 2011

b) 2013

c) 2015

d) 2017

Správné odpovědi pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 26. března a do předmětu uveď „Paulie Garand“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusměje, možná se tak stane příště.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1