hledat

Tags:

Debutová placka Joe Kinga má podle názvu smělé plány. Kdo ho v tom podpořil slokou?

Sdílej

Každý by si chtěl ukrojit kousek z toho pomyslného koláče. Historie nabídla tváře, které vystoupaly vzhůru poměrně rychle, ale máme tu i hráče, kteří zvolili postupnou cestu. Druhá varianta by mohla přesně sedět na Joe Kinga, který v těchto dnech nabízí posluchačům své debutové album „ The King´s Speech“.

Rodák z vesničky nedaleko Hradce Králové poslední roky žijící v Praze začínal skrze freestyle battly, až usoudil, že by to mohl zkusit také ve studiu s hlubšími texty. Jak se nedávno nechal slyšet, považuje se za „rýmotepce“, kterému záleží na obsahu i formě.

I proto by mohl název jeho debutové materiálu nést název, který pro něj byl vybrán. Přestože se na nám na první poslech nejeví jako člen tuzemské rapové královské rodiny, rozhodně si jeho myšlenkový tok řádně vyslechneme.

Svým způsobem se jedná i o jistý druh humoru, ale jisté je, že jeho tracklist vykazuje rovnou deset stop. Nechybí ani hosté, kterými jsou Regie a Oliver Lowe. U prvně jmenovaného lze také desku objednat, neboť je distribuována skrze jeho label Reshox Records.

Tracklist:

1. Intro
2. Problém ft. Oliver Lowe, Regie
3. 3AM
4. Crap na zlatém podnose
5. Čaj o páté
6. DCDR
7. VIP
8. StoKyloRen
9. Nepoučitelnej
10. Outro

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1