hledat

Tags:

Death Row kompilace pod taktovkou Snoopa a Dogg Pound. Není náhodou opět rok 1996?

Sdílej

Snoop Dogg umí dělat kompilace. Naučil se to ještě jako Doggy Dogg ve staré Death Row stáji a jelikož starého psa novým kouskům nenaučíš, dělá to, co umí dobře. Tentokrát mu však Death Row patří.

Důkazem Snoopova kompilačního umu budiž množství sborníků, na kterých se objevil. Počínaje soundtrackem „Murder Was the Case“ z roku 1994, nebo bizarním sborníkem „Christmas in Death Row“ (bizarní samozřejmě pouze názvem), přes No Limit grupáče, sérii družných mixtapes „Welcome 2 Da Chuuch“ z počátku milénia až po loňskou „Algorithm“ u Def Jamu… Zkrátka dobrou Snoopovu polovinu diskografie zabírají kompilace.

No a léto je živná půda pro west coast rap obecně, je tedy nejvyšší čas na „Death Row Summer“ kompilačku, která má také za úkol představit současný Death Row rooster. Ten není zatím nikterak obsáhlý, ale nechybí Dogg Pound, Tha Eastsidaz, LaToiya Williams nebo nováčci typu October London a Jane Handcock. Vyloženě pamětníci si zamlsají nad účastí Uncle Chucca, nebo Butche Cassidyho. Raphael Saadiq potěší též. 

Zvukově jde o typický west coast produkt. Prosluněný, trávou provoněný rap a vybrané RnB. Pokud sháníte kvalitní easy listening například na grilovačku, nebo třeba cestou po dálnici, je tohle ideálka. Nenáročné, ale ne hloupé a rozhodně vzbudí zvědavost s čím se ještě nové Death Row vytasí. 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit

  • 1