hledat

DBS album ke stažení

Sdílej

Psal jsem o tom, že DBS chystá album vydat pod majorem Universalem. A říkám, že ano. Smlouvu jsem viděl na vlastní oči, mám i potvrzení ředitele tohoto mohutného vydavatelství. To jen pro pochybovače. DBS nyní přichází s nabídkou pro vás všechny.

Jestliže zavítáte na stránky jeho labelu www.rs-ent.com, najdete celkem snadno tento text. „V sekci „produkce – vyšlo u RS Entertainment“ najdete nové album – DBSpromoCD (viz. novinka níže z 3. srpna). Můžete si tam o něm přečíst pár informací a dále si taky můžete poslechnout anebo stáhnout všechny songy, přečíst texty, stáhnout obal, přečíst recenzi na něj, … Takže – příjemný a ničím nerušený poslech, který snad někomu pomůže zkrátit si čekání na celé album DBS – 6ka.“

Píšu to proto, že vcelku hodně lidí četlo mou reflexi právě na jeho texty. Zde to máte stažený během pár minut a sami posoudíte, uděláte si svůj vlastní názor. Pokud vám nebude vyhovovat kvalita soundu, jsou tu ještě dvě možnosti. Buď DBS navštívíte a on vám svý Promo dá, anebo si objednáte něco z RS-ENT produkce a dostanete ho tak grátis. Teď už jen rychlý stahování přeju.

Novinka ze 17.6.2004 (Tano)
Info k připravovanému albu DBS
Dalším přírůstkem do rodiny českých hip-hopových alb bude o prázdninách vydávané sólo CD karvinského DBS.

8. června letošního roku proběhlo jednání mezi Universal Music a HH labelem RS Entertainment, který má ve svém rybníku jména jako H.C.F., Dva z Moravy, Odboy, aj. Těmto jmenovaných již CD vyšlo.
Jednání mělo vyřešit základní otázku – vytvoření oficiálního sub-labelu Universalu – RS Entertainment, jenž by vydával ryzí HH alba.

Ale k věci. Jelikož mi DBS volal, můžu vám tady dát pár infos, které se jeho alba týkají. Album by mělo vyjít o prázdninách. To je jisté. Mělo by obsahovat přibližně dvanáct tracků. Jako hosty můžeme jmenovat Ivu, Katku a Zuzku z karvinské skupiny O.K.tet, která se věnuje zpívání afrických písní, francouzskou skupinu 1 PIERRE 2 COUPS (Strasbourgh) a dále Baby D, Chinin’a, … Jeho náklad bude prozatím 500 kusů s možností reedice. Jestliže se DBS dohodne 23. 6. s Universalem na akceptovatelných podmínkách spolupráce, bude to s propagací asi mnohem jednodušší…

K albu se také vztahuje následující plán, kterým je vydání dvou singlů – k oběma se chystají i klipy – do éteru. Tracklist a dosud nikde jinde nevydaný singl (mp3, 24 kbps, 22050 Hz, mono) vám zde přikládám. Premiéru si užijte sami.

DBS – 6ka:
01. Neodvolatelné právo
02. KÁMOŠI a kámoši (feat. Chinin) (DiGaZ Remix)
03. Létající koberec (feat. Chang, H.C.Fini)
04. V těchto dnech (feat. Baby D)
05. Kompenzace
06. 6ka styl (feat. Iva, Katka, Zuzka z O.K.tet)
07. Dym z Czech
08. K.A.R.V.I.Ň.Á.K. (feat. Mexiko)
09. Rozptýlení
10. Chci se smát (nemusíš se bát)
11. KÁMOŠI a kámoši (feat. Chinin)
12. Kaj džhas?

Singl: „Neodvolatelné právo“ (mp3, 24 kbps, 22050 Hz, mono) stahujte na adrese http://www.rs-ent.com/01-neodvolatelne_pravo.mp3

Novinka z 10.6.2004 (RS Ent.)
připravované album DBS „6ka“ vyjde u Universal Music?
V úterý 8. června večer proběhlo v Ostravě setkání mezi RS Entertainment a Universal Music týkající se případné vzájemné spolupráce. Diskutovalo se především o vydání připravovaného alba DBS’e – 6ka, ale také o možnosti vytvoření oficiálního sub-labelu Universal’u – RS Entertainment, který by vydával hip-hopové alba.
I přes zjevný zájem Universal Music spolupracovat s RS Entertainment je vše zatím v jednání a rozhodnutí DBS’e týkající se přijmutí této lákavé nabídky bude záviset na monoha malých, ale přitom důležitých detailech. Ty budou řešeny během dalších společných setkání se zástupci Universalu.
Doufejme, že se DBS a Universal Music dohodnou na takových podmínkách, které budou vyhovovat oběma stranám a český hudební trh získá, po Kontrafaktu, Dana aka Čistychova (Názov Stavby) a Bow Wave, dalšího hip-hopového interpreta „na legalu“.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?