hledat

Tags:

Daz oslavuje padesátku novým materiálem a my mu přejeme všechno nejlepší!

Sdílej

25. 5. se před padesáti lety narodil Daz Dillinger. To se rozhodl oslavit novým albem „Dat Nigga Daz“, což je zároveň i jeho první přezdívka, kterou posléze vyměnil za Dillingera. Za redakci bbarak.cz mu přejeme „Happy C-Day“ a rozbalíme si, co nám nadělil.

Album má 15 stop, na kterých jsou převážně zpěvaví hosté a Kurupt. Není divu, už za dob Death Row měli jeho členové v lásce RnB refrény a popěvky, o které se tehdy staraly dámy typu Jewell, Michel’le nebo Val Young. 

„Dat Nigga Daz“ je po pěti letech od špalku „Dazamataz“ a slabšího „Smoke Me Out“ další sólovka v řadě. Mezitím se Daz věnoval spolupracem s Dogg Pound, N-Matez nebo Lil Eazy-Em, o kterých jsme psali.

A jak sólovka zní? Dobře a tak jako vždy. Už od prvního debutového alba z roku 1998 se nic moc nezměnilo. Ačkoliv si Daz Dilly sem tam rád zaexperimentuje, tak se většinou drží zajetých kolejí a to je dobře. Jeho crip kolegové by mu asi moc novot neodpustili. Stále se tedy reprezentuje hood, vydělávají prachy, prcají buchty. Nic nového, ale funguje to jako vždy, obzvlášť, když si to pustíte někde na sluníčku. 

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1