hledat

Tags:

Daz Dilly je tutovka, ale co ženská zástupkyně DPG jménem Crystal?

Sdílej

Daz Dillingera čtenářům nemusíme připomínat, on se vždycky s novou tvorbou připomene sám. Ale Crystal, ženská členka DPGC, která začíná být čím dál aktivnější, to už je jiná.

Tha Dogg Pound to jsou Daz Dillinger a Kurupt, které vždy doprovázel starší mentor Snoop Dogg. DPGC, neboli Dogg Pound Gangsta Clicc (C na konci může samozřejmě být nahrazno slůvkem Crips) to už je širší hip-hopový kolektiv, podobný např. Likwit Crew, Native Tongues, Soulquarians apod.

Mezi jejich stálé členy se řadí jak DPG, tak i 213 (Warren G a zesnulý Nate Dogg), Soopafly, Lil Half Dead, Tha Eastsidaz, LBC Crew, RBX, Lady of Rage a v podstatě každý, kdo se kdy ochomýtal kolem velkého psiska.

Crystal je také nějaký pátek řadovým členem, zejméne proto, že felí po boku Daz Dillingera a na jeho albech už se objevuje taky skoro dvě dekády. Jde v podstatě o veteránku západního pobřeží.

Ovšem její hostovačky se objevují velmi sporadicky. Až teď nedávno si zřídila nový profil na distribučních sítích a vypustila nějaké nové singly, z nichž nejnovější neze prostý název „Westcoast“, kde solí po boku Daze a týpka, co si říká Compton AV. 

Moc posluchačů na Spotify nemá, bylo by tedy pěkný jí to zvednout o pár čisílek z Česka, ha ha. Zkuste dát její věci a uvidíte, jestli si zaslouží vaší naší pozornost.  

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1