hledat

Tags:

Dame nedávno rozšířil svou diskografii o další kus. Nyní se nabízí možnost jej získat gratis

Sdílej

Stává se již pravidlem, že jedna třetina slovenské partičky DMS nedělá běžná sóla. Kromě osobité obsahové stránky, dobré flow a některých vlastních beatů se tentokrát nashromáždilo tolik materiálu, že v pořadí třetí album nesoucí název „Fri dom“ nakonec vyšlo rovnou na dva disky. Má to ale své „ale“, které vám prozradíme až skrze recenzi. Pokud jsi fanouškem tvorby tohoto bratislavského interpreta a nestihl sis ještě tuto novinku pořídit, nabízí se možnost právě teď bez zásahu do tvé peněženky.

Život plyne a důležitých milníků přibývá. Ovlivňují nejen mysl interpreta, ale i jeho tvorbu. Skalní fanoušci asi moc dobře vědí, kolem čeho se motá nové album Dameho, jiní možná ještě neměli tu čest. Ať tak či onak, rozhodně si zaslouží pozornost, neboť se může jednat o jednoho z adeptů na slovenskou rapovou desku roku 2023.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Soutěž o 2 ks alba „Fri dom“:

Album „Fri dom“ vyšlo 5. ledna 2023? Proč je toto datum pro autora speciální?

a) První narozeniny syna

b) Deset let od prvního sóla

c) Dvacet let existence DMS

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 24. dubna a do předmětu uveď „Dame“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ruka Hore.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1