hledat

Tags:

Další várka bubnů od Wiche? Maniak do zbraně povolal také Indyho, PSH, Dameho či 7krát3

Sdílej

Dlouhé roky se úspěšnost na scéně měřila podle toho, zdali máš ve svém repertoáru pecku s bubnem od Máni. Už dávno to není pomyslná berná mince, ale i tak je DJ  Wich stále uznávanou producentskou personou, jež má na svém kontě celou řadu hitů. A co teprve, když se ti nepodaří urvat jeden beat, ale nahrát s ním celou desku? Své by o tom mohli říct například Indy, LA4, Nironic, Rasco, Hi-Def, Ektor, Lvcas Dope, Paulie Garand a čerstvě také součástka Bigg Bossu Maniak.

Jejich společná snaha nese název „Černej kůň“ a na prodejní pulty zamíří přesně dvanáctý červencový den. Album je možné objednat již nyní na stránkách Goldentouch či RukaHore. V tracklistu vypozoruješ celkem 14 stop a hosty typu PSH, Dame z DMS, 7krát3. Zajímavostí je pak účast Indyho, což je s ohledem na dlouholetou studiovou nečinnost velké překvapení.

Zajímavé spojení sil bylo možné registrovat již v minulosti a jednou z nejúspěšnějších věcí je například skladba „Balotelli“ z desky „Jako ryba ve vodě“. Aktuálně pak máme venku druhou vlaštovku z čerstvého tracklistu, která dostala název stejný jako celé album. Oproti prvnímu singlu „Tarantino“ však za kamerou neoperoval Jiří „Morelo“ Mucha, nýbrž Patrik Soldán & Nikita Rublev.

Tracklist:

1) Černej kůň
2) Vodka & kaviar
3) Follow feat. 7krát3
4) Úžasná pouť internetem feat. Mikýř
5) Les dollars
6) Noční typ
7) Z Brna do Prahy a zpět
8) Problems feat. PSH
9) Guccimane
10) Tarantino
11) Skills
12) Pokoj feat. Dame
13) Bolí mě hlava track
14) Panelákový Malibu feat. Indy, Orion

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1