hledat

Tags:

Další Strýc se hlásí na rapové mapě o slovo. Zkusíš štěstí o debutové album Noryho?

Sdílej

Je drzej jak sousedův syn, se kterým právě mlátí puberta, ale zároveň je starej, že mu i jeho felláci říkají Strýci. Nenech se ale mýlit, pokud si měl na jazyku Stejdu, který operuje v Jihlavě v rámci smečky PIO. Nory je svůj, Nory je ale i celkem fresh nové jméno na tuzemské rapové mapě, přestože už má něco za sebou. Nyní vychází jeho debutové oficiální album „Space Lopata“, které kompletně produkovat Idea. To všechno zní jako zajímavé lákadlo, které stojí za vložení do přehrávače. O to více, když se nabízí možnost tak učinit bez finančních nákladů.

Asi budeš potřebovat nejen titulní skladbu z nové desky, abys plně vstřebal, „Kdo je Nory“. Do tracklistu bylo nakonec napumpováno 12 stop. V redakci Bbarak.cz nepochybujeme, že ty nejzásadnější položky budou prezentovány live na letošním Votvíráku, kde Strýc Nory vystupuje v den, kdy jeho album „Space Lopata“ vychází.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Space Lopata“:

Které jméno se podepsalo pod finálním zvukem tohoto releasu?

a) Tomáš Sochůrek

b) Ondřej Žatkuliak

c) Fosco Alma

d) Michal Kopřiva

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 19. června a do předmětu uveď „Strýc Nory“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ty Nikdy.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1