hledat

Tags:

Další spláchnutý beef si novou společnou peckou po 22 letech připisují Snoop Dogg a Eminem!

Sdílej

It´s been a minute… This probably should have happened a while ago“ říká Eminem v úvodu nové věci „From the D to 2 the LBC“ se Snoop Doggem. Myslí tím samozřejmě fakt, že trvalo dobrých 22 let, než se spolu opět objevili společně v jedné skladbě. První a dosud jedinou spoluprací bylo „Bitch Please II“ což byl remix Snoopova devadesátkového hitu věnovaný Eminemovi na jeho „Marshall Mathers LP“.

Od té doby nic. Samozřejmě se rapové obecenstvo roky divilo, proč spolu dotyční nenahrávají, když je spojuje společný mentor Dr. Dre. Dlouho kolovaly zvěsti o vzájemné nevraživosti a během let docházelo k různým zákulisním sporům. Co je na tom všem pravdy, je dnes již passé.

Každopádně zlá krev vygradovala v roce 2020 menším beefem, kdy Snoop odmítl v jednom rozhovoru uznat Eminema jako jednoho z deseti nejlepších rapperů všech dob a ještě přihodil sůl do rány, když řekl, že Eminem by nebyl tam kde je, bez Dr. Dreho. Což byla silná slova i vzhledem k tomu, že je oba objevil a proslavil právě Andre.

Eminem na to reagoval skladbou „Zeus“ kde si rýpnul do Snoopa, ale spíše diplomaticky. Rozhodně se držel zpátky a to nejspíš i pomohlo ukončení konfilktu. Celý beef byl završen během roku 2021, kdy se Snoop omluvil Eminemovi. Oba si chlapsky potřásli rukou a začali pracovat na featuringu, který máme nyní možnost slyšet.

Samozřejmě jde o velkou událost a opět další historický milníček pro tento rok s číslovkou ´22. Proto se obě těžké váhy (u Snoopa nebrat doslovně) snažili ne nezklamat, ale přímo zazářit. Beat je tedy velice těžkotonážní, videoklip je trippy as fuck. Em zandal svojí standardní kadencí a Snoop se nenechal zahanbit a přišel s rychlou, ale velmi smooth flow. Track již vzbuzuje hromadu reakcí po celém světě a můžete se přidat i vy. Jak se vám song líbí?

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit

  • 1