hledat

Tags:

Další rozšíření diskografie MVP leží u nás v redakci. Zahraj si o tři kusy a získej je gratis!

Sdílej

Spojení mezi dvěma velkými českými městky, které funguje již více jak deset let. MVP je pro mnohé legendární partička, jiní naopak netuší, co si pod touto zkratkou vlastně představit. V závěru minulého roku Regie a Sax rozšířili svou společnou diskografii o společnou desku „Šachmat“, kterou nám poskytli také do soutěže. Chceš ji urvat do svých spárů? Šance se nabízí právě nyní!

Šestnáct zářezů v menu, které servírují poctivé bars a deklarují lásku k řemeslu. Možná se v tomto případě nebude jednat o nejvyhledávanější tuzemskou placku těchto měsíců, ale její kvalitu bychom se rozhodně neodvažovali zpochybňovat. MVP zacílili na tuzemské fanoušky poslední den v roce a výsledek jejich práce by mohl okupovat některé přehrávače i delší dobu než pouhou jednu sezónu.

Soutěžní otázka o 3 ks alba „Šachmat“:

Co znamená zkratka MVP?

a) Most verbal player

b) Most virgin player

c) Most vaporize player

d) Most valuable player

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 14. ledna a do předmětu uveď „MVP“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Regie257.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1