hledat

Tags:

Další pozdrav Čavalenkyho zpoza velké louže? To není jen singl, ale i signální, že se debut blíží

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Záhorácký bojovník se zapálením pro staré postupy a rap s výpovědní hodnotou na sebe opět upozornil. V říjnu jsme se dočkali věci „Návod“, která se dočkala vizuálního zpracování za velkou louží. New York však poskytl obrázkové zázemí i pro další novinku, tentokrát s názvem „Sh*t“. Na EP „Chlapci na ulici“ jest tak zapomenuto a přichází čas na debutové album.

O tom zatím není moc veřejně známo, snad jen to, že je zřejmě již téměř hotové. Dokládá to i závěr přiloženého klipu, ve kterém Čavalenky avizuje, že se prodej spustí již velmi brzo. Vraťme se ale k věci aktuální, tudíž k singlu, který se opět uchází o přízeň fanoušků.

Pohodový podklad od M2 nás rozhodně neurazí, stejně jako sloky samotného interpreta. Kamenem úrazu jsou však refrény, které za uši tahají jak učitelé po prohřešku na škole. Kromě utahaného projevu vysloveně nudí. Necháme se překvapit, jak si Čavalenky povede na samotném debutu, který mu může otevřít dveře dokořán, ale i taktéž je zabouchnout a odsunout jej na vedlejší kolej.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1