hledat

Tags:

Další člen 187 Strassenbande se vydává na sólovou misi. Kdy se můžeme těšit na debutovou placku?

Sdílej

V létě minulého roku vydal LX a Maxwell druhý díl „Obststand 2“, který si okamžitě zajistil číslo 1 v německých hitparádách. Nikdo u našich západních sousedů také o nadvládě labelu 187 Strassenbande nepochybuje, ale letos nejsou v kurzu týmové desky, nýbrž ty sólové. A tak po rozšíření diskografií v případě jmen Gzuz a Bonez MC se dočká také LX, který v prosinci nabídne své debutové album.

V týmu dokáže LX fungovat na výbornou, ale obstojí také sám za sebe? Na tuto otázku budeme znát odpověď přesně 4. října, kdy na prodejní pulty zamíří jeho první sólo „Inhale/Exhale“. Detailní výčet skladeb s hosty zatím není znám, ale dle prvních zveřejněných singlů se zdá, že by výsledek mohl opět atakovat vrchní patra sledovanosti v německy mluvících zemí.

Poslední ukázkou je pak skladba „Hennessy“, na které ve zvukové stopě sekunduje i Estikay. V doprovodném vizuálu pak můžete spatřit ze 187 Strassenbande ještě třeba týmového kolegu S4 či zmiňovaného Maxwella. O bubne se tradičně postaral Jambeatz ve spolupráci s DeeVoe.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1