hledat

Tags:

Da Flyy Hooligan? Okázalý underground support pro Geniuse z Anglie

Sdílej

Jestli si někdo nebo něco může připadat jako nová hnací síla londýnské hiphopové scény, pak je to ten s občankou na jméno Lamarrie Essquire, v rapu známý jako Da Flyy Hooligan.

Rodák z Harlesdenu v severovýchodním Londýně. I když se to může zdát, že je to zvlátní kombinace, je tady se stylem, který v živých barvách přináší trochu okázalejší pohled na to, co jsme dosud znali pod pojmem „undergound hip hop“ v UK podání.

Sedí to jak prdel na hrnec. Přísnej buben, co namáhá krk. Na něm sedí náročnej rým, co namáhá hlavu, která sedí na krku. A když se vám povede dát v relativně krátkém čase dokupy hostovačky se jmény jako Sean Price, Evidence, Westside Gunn & Conway, Guilty Simpson, DV Alias Khryst, Hus Kingpin nebo Planet Asia, může to znamenat jen dvě věci.

Buď jste od rodičů dostali sakra tlusté prasátko s úsporami ať si mladej zablbne. A nebo že na jménu Da Flyy Hooligan něco musí bejt a ještě o něm uslyšíme.

A protože B je správně, je jasný, že sedí všechno.Prvně se na vlastně uši můžete přesvědčit na pražském koncertě GZA 2.4. ve Futurum Music Baru.

Stream nového alba je zde.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz