hledat

Tags:

Čtyři pádné důvody, proč za pár dní v Praze vyrazit na Ultrazvuk (+ uvnitř je soutěž o volňásky)

Sdílej

Jdeme na to. 1.) Opět po čase se uprostřed metropole zjeví nejstarší prvoligové jméno česko-slovenské branže, které je v tomto směru zkušenější i než Orion nebo Rytmus. Reprezentant Calex City je král nadhledu a patrné by to mělo být právě i ve čtvrtek 18. května v Lucerna Music Baru.

2.) Po jeho boku stane Mr. Punchline s metaforami těžkými jako Big Pun a jeden z nejpečlivějších studentů hiphopové kultury od Aše až po Košice. Když hledal v Bratislavě Redman někoho, kdo si s ním vystřihne bombu „Da Rockwilder“ a zná Method Manovu sloku, byl to „univerzálny hráč“ z GR Teamu.

3.) Kvůli koncertům nelze podceňovat ani refrény, v rámci nichž si mohou hlavní aktéři kapku vydechnout a naopak se může sborově zapojit také publikum. Žezlo nejčastěji obsazovaného se na scéně předává často, od Martina Svátku, přes Elpeho, až po Dano Kapitána, nicméně Vecův tým má nejraději Škrupa.

4.) Kdyby se dlouholetý freestyler narodil o chlup dříve a o kousek jinde, kdo ví, možná by byl členem Trosek. Busta Rhymes s jednou přiznal, že zamlada snil o tom, že byl součástí A Tribe Called Quest a grandiózní hráč série NHL to měl podobné právě se skupinou, jež před 26 lety obrátila pořádky na scéně s klasikou „Tozmemi“.

Je to tak. Slovenští mistři svého řemesla, Branči Kováč aka Vec a Tono S., přijedou do Prahy s projektem Ultrazvuk, aby posluchačům vytříbeného hip hopu představili známé kvalitní tracky plné slovních hříček, svérázného humoru a stále aktuální defektoskopie naší společnosti, jak jsme u obou pánů zvyklí. Na pódiu jim bude v refrénech i mimo ně výrazně asistovat dvorní zpěvák Škrupo a těšit se můžete i na kultovního podtatranského matadora Zverinu.

Místenku pod pódium, kde se budou udělovat lekce slovenštiny, získáte třeba zde.

Soutěž o 2 x 2 lístky do LMB:

Jaký je rozdíl mezi projekty CP Kombo a Ultrazvuk?

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do 16. května. Jako předmět uveďte Ultrazvuk a kvůli guestlistu nezapomeňte ani na své civilní jméno. Hodně štěstí!

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1