hledat

Tags:

Crunk vs. Grime: Na DJské akci se pod vlajkou Frontline Festivalu představí Humla, Smack, Durt808 či Decky. Je libo místo na guestlistu?

Sdílej

Crunk vs Grime, to je večírek, kde se pod hlavičkou Frontline Festivalu představí DJs: Smack, Decky, Hucleberry, Tony P, Durt808 nebo Humla, kteří se v rámci dvou zmíněných stylů poměří 18. února v pražském klubu Fuchs2. Chceš na tomhle nabitém mejdanu být? Máme pro vás soutěž o 2×2 volné vstupy, takže nezbývá nic jiného než zkusit štěstí

Když v českých reáliích zasadíme do kontextu slovo crunk, většině lidí se nejspíš vybaví Lil Jon, legendární parties Crunk Jackpot nebo ukřičený hudební styl považovaný za jižanského předchůdce dnešního trapu.
 
U britského grimeu je zase nutná asociace se Smackem, který se stal jeho zásadním průkopníkem u nás. Nejen díky zmíněným faktorům jsou oba žánry v Česku velmi oblíbené, a proto jsme se rozhodli uspořádat mejdan, kde přední domácí DJs předvedou to nejlepší z těchto specifických a živelných hudebních stylů.
 
Není zároveň vyloučeno, že se jednotliví DJs budou v rámci žánrů vzájemně prolínat a vzájemně inspirovat, proto si rozhodně nenechte ujít exkluzivní b2b sety od dvojic Smack One x Decky, Tony P x Durt808 a Huclberry x Humla. Už 18. února v pražském klubu Fuchs2. Předprodej vstupenek najdeš ZDE.
 
Line-up:
Smack One (dj set) x Decky
Huclberry x Humla
Tony P x Durt808
 
Soutěž o 2×2 vstupy na Crunk vs Grime (18.2.2023, Praha, Fuchs2)

Kolikátý ročník Frontline festivalu letos v červenci ˇ(21.-22.7) proběhne v Praze?

a) Třetí

b) První

c) Druhý

Správnou odpověď zašli do půlnoci 16.2.2023  na email soutez@bbarak.cz, do předmětu mailu napiš Crunk vs Grime, ke správné odpovědi přidej svoje občanské jméno a telefonní kontakt. Držíme palce!

Tagy: