hledat

Tags:

Creame shromažďoval hudby dlouhé roky. Vladis, Dano Kapitán či Andess už jsou jistota a na cestě by měl být i Supa

Sdílej

V žebříčku popularity by se asi Creame příliš vysoko neumístil, protože v míře zářivosti za dlouhodobou domácí elitou zaostává, nicméně svou věc dělá pořádně dlouho.

Všechny zkušenosti se pokusí prodat na svém nadcházejícím producentském albu “Away”, které dává dohromady několik měsíců. “Hudby však shromažďuju dlouhé roky,” podotkl beatmaker, který v rámci příprav nepoužil ani jeden sample a veškeré přítomné zvuky jsou tak zahrané.

Co vše máme očekávat? Kvantum stylů od trueschoolu, trapu, popu, RnB až po jeden DnB flák. “Album spojí nejtalentovanější jména, které bylo v mých silách dát dohromady, nebo jsem měl možnost s nimi spolupracovat,” doplnil pro bbarak.cz sám tvůrce, jenž se ve většině skladeb chopil i mikrofonu.

Seznam návštěv ještě není uzavřen a může nadále růst. Hotovo již mají Eliška Černá (ČSMT), Sonia Polak, Peter Farkašovský, Vladis, Dano Kapitán, Martin Císar či Andess, což je špičkový slovenský lyrik, který pořád nemá tolik pozornosti, kolik by si zasloužil.

“A když všechno klapne, tak Supa,” přidal Creame, jenž finalizuje svůj zvuk u Jána Zbrojovjana v Audio Wizzards. Více nastíní dva zveřejněné singly “Ztrácíš úsměv” s Eliškou Černou a “O nás” se Soniou Polak….

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1