hledat

Tags:

Common úřaduje již počtrnácté. Jaké energické a pozitivní věci si přichystal tentokrát?

Sdílej

Těžko říct, jak to máte vy, ale my, když slyšíme název města Chicago, tak nás atakují tyhle informace – Dominik Hašek, třetí nejlidnatější město USA a interpreti jako Kanye West, Lupe Fiasco nebo Common.

Ten se řadí mezi ty emcees, kteří patří do extraligy a pokud nesledujete hip hop výhradně z upalujícího rychlíku, tak určitě víte ,o koho jde.

Sekáč s upraveným plnovousem, holou lebkou a naprosto jedinečnou barvou hlasu, se hlásí opět o slovo. Před pár dny mu vyšlo čtrnácté studiové album nesoucí název “A Beautiful Revolution Pt. 2”. Volné pokračování nahrávky z roku 2020 “A Beautiful Revolution Pt. 1”.

Common nás nedávno krásně navnadil a zároveň roztančil, když vypustil do světa ochutnávku “When We Move”, kde hostuje Black Thought. Zde kvitujeme, že výbornou produkci ukuchtil Karriem Riggins.

Vlastním jménem Lonnie Rashid Lynn Jr. ve svém prohlášení uvedl, že album bylo vytvořeno tak, aby ve světě vzbudilo tolik potřebnou pozitivitu.

Silná sociální témata neodmyslitelně patří k deskám veterána z Windy City a ani tentokrát se na tom nic nemění. Přiznáváme, že už nás to poslední roky moc nebavilo.

Nicméně nový počin je obalen vážné pozitivní a energickou náladou, která je dokreslená příjemnou atmosférou.

Tracklist:
1. Intro (Push Out The Noise)
2. A Beautiful Chicago Kid ( Ft. PJ )
3. When We Move ( Feat. Black Thought, Seun Kuti )
4. Set It Free ( Feat PJ )
5. Majesty (Where We Gonna Take It) ( Feat PJ )
6. Poetry ( Feat Marcus King, Isaiah Sharkey )
7. Saving Grace ( Feat Brittany Howard )
8. Star Of The Gang ( Feat PJ )
9. Imagine ( Feat PJ )
10. Get It Right
11. OUTRO (Exclamation Point ) ( Feat Morgan Parker )

Tagy: