hledat

Co vznikne spojením Questlove z The Roots a Travise Barkera z Blink 182?

Sdílej

Letošní ceny Grammy ovládnul, jak už jste si u nás mohli přečíst Kanye West a skvělá zpěvačka Amy Winehouse. První z výše jmenovaných si pak na předávání střihnul vystoupení, při kterém zazněly hymny Stronger a pocta jeho mámě Hey Mama. Při Stronger navíc pomohli na podiu francouzské elektro stars Daft Punk, který v šílenejch kostýmech hráli na jakýchsi dotykových displejích. Doporučuji.

Právě během předávání Grammy probíhá ještě dalších x doprovodných akcí. Jednou z nich je již pátým rokem akce The Roots Jam Session, kterou pořádá “překvapivě“ Okayplayer, Rock The Vote a společnost Keldof. Na tuhle akci si Roots vždy přizvou spřízněné duše z hudební branže a během večera spolu koncertují. Letos se na akci krom samotných The Roots ukázali Krondon, Will I Am, Gym Class Heroes a nebo bubeník Travis Barker z Blink 182. S ním si pak během večera náramně zajamoval Questlove a vy se teď můžete mrknout jaká paráda z tohohle jamu vznikla.

Mimochodem právě Questlove se při rozhovoru pro internetový magazín LAist zmínil o novém albu The Roots, které tahle legendární parta měla dokončit tuhle středu, kdy si svou hostovočku narapoval Common.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?